Жіночий гаманець зі шкіри Cardinal 14х9.5х3.5 см Голубий
- Готово до відправки
- Код: 909/9034м-85
1 265 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий невеликий, місткий гаманець Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Такий незрівнянний, видатний гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри, всі шви рівні і якісна фурнітура кольору золота. Закривається на кнопку. Всередині 2 відділів під грошові кошти, 6-7 для кредитних карт, 1 фото вікно,4 додатковий кишені і 1 відділ на блискавці для дрібниці. На задній стороні розташований додатковий кишеню на блискавці. Жіноче портмоне буде відмінним подарунком для ваших близьких. Такий гаманець не тільки виконаний з якісної шкіри, але і в стильному, багатофункціональному дизайні. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Cardinal.
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: Кнопка
Фурнітура: Срібло
Висота 9.5 см
Довжина 14 см
Товщина 3.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cardinal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 260 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 265 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своя упаковка.









