Бьюті-кейс Vali's з поліпропілену для валізи 35х25х16 см Фіолетовий
- Готово до відправки
- Код: 136PP
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кейс із 100% поліпропілену Valis – надійний та практичний аксесуар: зручна ручка для перенесення щільна водонепроникна підкладка, два відділення та додаткова кишеня-сітка для дрібниць. Гумка для валізи. Фурнітура виконана в колір корпусу, що підкреслює стильний та лаконічний дизайн
Розмір:35х25х16 см
Розмір:35х25х16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vali's |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Кейс-пілот |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 14 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 1 140 ₴







