Чоловіча слінг-сумка через груди в текстилі 29х17х5 см Синя
-10%
- Готово до відправки
- Код: 16417
222 ₴
200 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча слінг-сумка через груди — це стильний і функціональний аксесуар для повсякденного використання. Має сучасний ергономічний дизайн, який забезпечує комфорт під час носіння. документи.
Всередині одного з основних відділень є додаткова невелика кишеня, яка ідеально підходить для дрібниць, які потрібно завжди мати під рукою. Сумка виготовлена з міцного матеріалу, стійкого до зношування, що гарантує довговічність.
Регульований ремінець дає змогу адаптувати сумку під ваші потреби, а компактний розмір робить її ідеальним вибором для прогулянок, подорожей або повсякденного використання в місті.
Розмір: 29х17х5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 200 ₴




