Сумка для шопінгу, 32х23х10 см легка та повсякденна Чорна
- Готово до відправки
- Код: 37295
482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Шопер
Жіноча сумка – шоппер. Сумка-шоппер стане незамінною річчю для походів у магазин, на пляж або походу за покупками.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 32х23х10 см |
![]() |
Зачиняється на блискавку |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю. |
![]() |
Має місткі розміри |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ручки 25 см |
![]() |
Можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 482 ₴












