Жіночий повсякденний Рожевий 19*18*11 см міні-рюкзак
- Немає в наявності
- Код: 0021
331 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький, але місткий рюкзак. Одне основне відділення,зовні кишеньку, шлейки регулюються по довжині, рюкзачок можна повісити, чудово підійде для вас і для маленької принцеси.
Довжина 18 см
Висота 19 см
Ширина 11 см
вага 200 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 2 л |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 331 ₴



