Чоловічий гаманець Forever Lovely 11.5х9.5х1.5 см Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 0129
201 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний, класичний чоловічий гаманець, портмоне для повсякденного носіння. Виготовлений зі шкіри PU, приємний і гладкий на дотик. Зверху напис Baellerry додає вишуканості цьому гаманцю. Усередині 2 відділи для купюр, 1 фото вікно, 6 відділи для кредитних карток. Таке чоловіче портмоне буде незамінним аксесуаром. Зручно лягати в руці. Місткий і водночас приємний і просторий.
Висота 11,5 см
Довжина 9,5 см
Товщина 1,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 201 ₴




