Брелок на ключ з номером телефону, автомобільний карабін Червоний
- Немає в наявності
- Код: 6792
140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний та надійний брелок, виконаний з високоякісного металу, який відрізняється міцністю, стійкістю до корозії та стильним блиском. Практичний дизайн включає карабін для зручного кріплення до зв'язування ключів, сумки або ременя.
Особливістю брелока є можливість вказати ваш номер телефону, що забезпечує легке повернення ключів у разі втрати. Чудова якість матеріалів та акуратне складання роблять цей аксесуар довговічним і ідеально підходять як для автомобільних, так і для побутових ключів.
Ідеальний подарунок для Автомобілістів
Комплектація:
1шт. х бирка під телефонний номер
1шт. х набір силіконових цифр 6 рядів
1шт. х карабін
1шт. х плетений джгут з кільцем
1шт. х викрутка для кріплення пульта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 35 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Автомобільний |
| Покриття | Родій |
- Ціна: 140 ₴





