Чоловічий рюкзак із відділенням для ноутбука 15 дюймів 41х30х15 Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1632
542 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Цей великий рюкзак виготовлений із міцних матеріалів, які стійкі до вологи та механічних пошкоджень. Він має безліч кишень і відділень, що забезпечує зручну організацію всіх необхідних речей, включаючи м'яч або шолом, а також ноутбук. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, пляшка води, перекушування та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
1 основне відділення на блискавці з перегородкою для ноутбука |
![]() |
Розмір— 41х30х15 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал PU. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Місткий і функціональний, багато відділень на блискавці |
![]() |
USB |
![]() |
Ортопедична спинка |
![]() |
Легкий та зручний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RONG LONG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 542 ₴














