Жіноча маленька сумка через плече біла 18х14х6 см
- Готово до відправки
- Код: 4005
274 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця елегантна сумка з вишитим хвилеподібним візерунком додасть вашому стилю нотку вишуканості. Завдяки своїй великій місткості вона легко вміщує всі необхідні речі, що робить її ідеальною для вечірок чи повсякденного використання. Унікальний плечовий ремінь із принтом надає сумці стильний та індивідуальний штрих. Суцільний візерунок робить її універсальною, дозволяючи легко поєднувати з будь-яким вбранням, чи то повсякденним, чи офіційним. Підкладка із синтетичної шкіри забезпечує довговічність і надає сумці розкішного вигляду. Застібка-блискавка надійно захищає ваші речі, а також забезпечує легкий доступ до них.
Розмір: 18х14х6 см
Вага : 105 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 274 ₴



