Жіночий картхолдер Dignity для карток 10х8х3 см Зелений
- Немає в наявності
- Код: 6388
222 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальний гаманець-картхолдер на блискавці
Dignity – стильний та практичний картхолдер із якісного шкірозамінника, створений для зручного зберігання ваших карток. Компактний аксесуар оснащений застібкою кнопки, яка надійно фіксує вміст. Усередині передбачено 11 відділень, що ідеально підходять для банківських карток, візиток або проїзних. Цей аксесуар стане не тільки функціональним помічником, але й стильною деталлю вашого повсякденного образу.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний органайзер |
![]() |
Надійно тримає і захищає картки та візитки |
![]() |
Розмір моделі— 10х8х3 см |
![]() |
Зручно розмістити в невеликій сумці, портфелі |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
Закривається на кнопку |
![]() |
мягкий на ошупь |
![]() |
11 кредитних карт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11-15 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 222 ₴













