Жіночий маленький гаманець на кнопці 11.5х9.5х2.5 см Білий
- Готово до відправки
- Код: KB188
174 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальний гаманець на кнопці
Унікальний жіночий кишеньковий міні гаманець для ділових леді. Виконаний з щільної,якісної шкіри PU. Він надійно захистить Ваші документи і візитні картки.
Що необхідно знати?
![]() |
Зручний органайзер |
![]() |
Надійно тримає і захищає картки та візитки |
![]() |
Розмір моделі - 11.5х9.5х2.5 см |
![]() |
Зручно розмістити в невеликій сумці, портфелі |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї. |
![]() |
Закривається на кнопку, карман на молнії |
![]() |
1 фото вікно |
![]() |
5 кредитних карт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 174 ₴














