Жіноча сумка з текстилю 24x17x6 см — через плече Чорна
- Готово до відправки
- Код: 810
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча модна молодіжна сумочка
Сумка-багет це стильний та практичний аксесуар, який стане чудовим доповненням до будь-якого образу. Вона має просторе відділення, де легко розмістяться всі необхідні речі для школи або вечірнього заходу. що робить її зручною для повсякденного використання. Дизайн сумки виконаний у стилі, який зараз на піку популярності, і ідеально впишеться у будь-який стиль заходу. Сумка виконана в сучасному корейському стилі, що буде особливо до душі шанувальникам культури K-pop та дрилів. Вона стане чудовим подарунком для дочки, сестри чи подруги, адже стиль кежуал завжди у моді.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 24x17x6 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
М'яка та стильна |
![]() |
Одне містке відділення |
Особливості даної сумочки
![]() |
Фурнітура кольору срібла |
![]() |
Молодіжний дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
2 ремені в комплекті + міні сумка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 342 ₴













