Рюкзак спортивний однотонний нейлоновий 46х32х20 см 30 л Чорний
- Немає в наявності
- Код: 3114
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак – це ідеальний вибір для тих, хто любить активний спосіб життя. Він виконаний із міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак оснащений безліччю кишень та відділень, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі. У ньому легко помістяться спортивна форма, взуття, вода, перекушування та інші аксесуари. Ремені на плечах та спині регулюються, що забезпечує максимальний комфорт при носінні, вентильована спинка. Спортивний рюкзак може бути використаний не тільки для занять спортом, а й для подорожей, походів та прогулянок на природі. Він стане незамінним помічником у будь-якій ситуації, де необхідно зручно та безпечно переносити речі.
Висота 46 см
Довжина 32 см
Ширина дна 20 см
Висота 46 см
Довжина 32 см
Ширина дна 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Захисний чохол, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 20 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 741 ₴




