Набір Рюкзак Сумка Пенал 3в1 40х30х13 см USB Бордовий
- Готово до відправки
- Код: H9315
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжний/шкільний, яскравий рюкзак (комплект). Зроблений із ущільненого оксфорду, якісно прошитий. До комплекту входить рюкзак, сумка, пенал, клатч.
Рюкзак: Місткий, великий рюкзак із щільної тканини. Відмінно підійде для школи або будь-яких вікових категорій. Зручно вмістити всі необхідні речі і мати все необхідне в рюкзаку. Підходить для формату А4, а також під ноутбук. Закривається на блискавку, всередині є велика кишеня, з лицьової кишені на блискавці по довжині рюкзака. З обох боків великої кишені, куди можна помістити пляшку з водою. Якісна срібло фурнітура. Ущільнена спинка та регульовані лямки. Вихід під UBS
Сумка: Невелика планшетка/барсетка через плече. Зроблена з якісного ущільненого матеріалу та водовідштовхувальної тканини. Сумісний з форматом А5 або маленьким планшетом. Закривається на блискавку, в кишені для повсякденних. З лицьового боку кишеня по довжині сумки. Фурнітура срібло, регульовані лямки дозволять Вам зробити будь-яку зручну довжину.
Клатч: Невеликий клатч, що закривається на блискавку. Може служити як пенал чи косметичка. Зроблений із щільного оксфорду та водовідштовхувальної тканини. Є карабін для підвіски до рюкзака.
Розміри:
Рюкзак В 40 см Ш 30 см Д 13 см
Сумка В 22 см Ш 20 см Д 5 см
Клатч Д 17 В 10 Ш 2 см
Рюкзак: Місткий, великий рюкзак із щільної тканини. Відмінно підійде для школи або будь-яких вікових категорій. Зручно вмістити всі необхідні речі і мати все необхідне в рюкзаку. Підходить для формату А4, а також під ноутбук. Закривається на блискавку, всередині є велика кишеня, з лицьової кишені на блискавці по довжині рюкзака. З обох боків великої кишені, куди можна помістити пляшку з водою. Якісна срібло фурнітура. Ущільнена спинка та регульовані лямки. Вихід під UBS
Сумка: Невелика планшетка/барсетка через плече. Зроблена з якісного ущільненого матеріалу та водовідштовхувальної тканини. Сумісний з форматом А5 або маленьким планшетом. Закривається на блискавку, в кишені для повсякденних. З лицьового боку кишеня по довжині сумки. Фурнітура срібло, регульовані лямки дозволять Вам зробити будь-яку зручну довжину.
Клатч: Невеликий клатч, що закривається на блискавку. Може служити як пенал чи косметичка. Зроблений із щільного оксфорду та водовідштовхувальної тканини. Є карабін для підвіски до рюкзака.
Розміри:
Рюкзак В 40 см Ш 30 см Д 13 см
Сумка В 22 см Ш 20 см Д 5 см
Клатч Д 17 В 10 Ш 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Бордовий |
| Наповнення | Так |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 500 г |
| Об`єм | 35 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Super-Polytex |
- Ціна: 741 ₴

