Жіночий класичний рюкзак з шкірозамінника 32х28х15 см Чорний
-21%
- Готово до відправки
- Код: 580
912 ₴
720 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний жіночий невеликий рюкзак. Зроблений з водовідштовхувального кожзаму, гладкий на дотик. Відмінно підійде для повсякденної шкарпетки, прогулянок або походу в університет. Рюкзак поєднує в собі класичний і молодіжний дизайн. Закривається на блискавку. Всередині один великий основний відділ, невеликий потайна кишеня і кишеня на блискавці. Спереду розташована кишеня на блискавці для дрібниць. Ззаду кишеня на блискавці для кращого зберігання особистих речей. Регульовані Лямки, гачок для зручного носіння в руці. Фурнітура кольору срібла.
Висота 32 см
Ширина 28см
Дно 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 720 ₴







