Рюкзак з оксфорду щільна тканина, з відділом по ноутбуку та USB 42х31х14 см 35 л.
- Немає в наявності
- Код: H2305
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та практичний рюкзак у мінімалістичному дизайні – ідеальний аксесуар для ділових людей та мандрівників. Виконаний із міцного водовідштовхувального матеріалу, з декоративними вставками із коричневої еко-шкіри, що додає рюкзаку елегантності. Основне відділення містке та підходить для перенесення ноутбука, документів та інших необхідних речей. Ще менше відділення на блискавці також спереду розташована зручна кишеня на блискавці для дрібниць, до яких потрібен швидкий доступ. Бічні кишені дозволяють зберігати пляшку води або парасольку. Рюкзак оснащений зручною ручкою для перенесення та регульованими м'якими лямками, що забезпечують комфорт при носінні. Ідеальний вибір для міських умов, офісу чи навчання.
Висота 42 смДовжина 31 см
Ширина дна 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 35 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 31 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 083 ₴




