Класичний Жіночий нейлоновий рюкзак 37х28х13 см Хакі
-21%
- Готово до відправки
- Код: MK538
855 ₴
675 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий класичний рюкзак. Зроблений із якісного нейлону. Якісно прошитий, м'який і гладкий на дотик. Підійде будь-якій віковій категорії. Усередині основний великий відділ і кишеня для дрібних речей. Закривається на блискавку. З лицьового боку кишені на блискавці, а також бічні кишені та кріплення на ручку валізи Регульовані лямки. Фурнітура срібло.
Висота 37 см
Довжина 28 см
Дно 13 см
Вага 300 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Хакі |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 675 ₴





