Большой чемодан 108 л на 4 колеса 78×48×27 см Nuri Elite Коричневый
- Немає в наявності
- Код: 039 Elite L
2 600 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Nuri Міцний Велика
Сумка на колесах Nuri виконаний з тканини Cordura 1500D щільна. Дві бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 див. \
Що необхідно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення і перенесення валізи а так само додаткова ручка на дні валізи. |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 78×48×27+ розширення на 5 див. |
![]() |
4 окремих колеса, що обертається на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Укріплені кути, задня спинка і бічні частини валізи |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 1500D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuri |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 108 л |
| Висота | 78 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 4.3 кг |
- Ціна: 2 600 ₴

















