Жіноча тканина сумка багет через плече Жовта 22х19х14 см
- Готово до відправки
- Код: 9269
405 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька сумочка жіноча
Невелика жіноча сумочка, стильна і в той же час практична. Матеріал Тканина.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має всередині один відділ, та наружний карман |
![]() |
Розмір - 22х19х14 см |
![]() |
Має Середній розмір |
![]() |
В комплекті знімний аксесуар |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — Золото |
![]() |
Виробник використовує штучну шкіру |
![]() |
Всі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Жовтий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 405 ₴








