Жіноча сумка зі шкірозамінника на магніті, 32x20x8 см, Чорна — стильна повсякденна сумочка
-10%
- Готово до відправки
- Код: 6670
605 ₴
545 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча модна молодіжна сумочка
Зроблена з текстилю, добре прошита. Всі образи з цією сумочкою будуть незабутні.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 32x20x8 см |
![]() |
Закривається на магніт |
![]() |
М'яка та стильна |
![]() |
Одне містке відділення |
Особливості даної сумочки
![]() |
Фурнітура кольору срібла |
![]() |
Молодіжний дизайн |
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані |
![]() |
Дві ручки |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 545 ₴










