Чоловіча нагрудна сумка класична 29×17×9 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: kc2700
713 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча водонепроникна, багатофункціональна сумка-слінг
Сумка-слінг компактного розміру, виготовлена з міцного нейлонового матеріалу з мембранним покриттям, що забезпечує захист від вологи та зношування. У сумці одне основне відділення, поділене всередині на три частини для зручної організації речей. Оснащена виходом для навушників, що дозволяє комфортно слухати музику на ходу. Додатково передбачена зручна ручка для перенесення, що робить універсальну сумку для використання як на плечі, так і в руці. Ця модель ідеально підходить для повсякденного використання та зберігання необхідних дрібниць, таких як телефон, ключі, документи та аксесуари.
Що необхідно знати?
![]() |
Спортивний дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі — 29×17×9 см |
![]() |
Перегородки всередині |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
З боків можна стягнути |
![]() |
Максимальний обхват 135 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | We power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 713 ₴












