Чоловіча нагрудна сумка WEPOWER 27×18×10 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 2120
690 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча водонепроникна, багатофункціональна сумка-слінг
Сумка має простий універсальний дизайн, що дозволяє легко поєднувати її з різним одягом. Буде відмінним доповненням до класичного, кежуалу та спортивного образу.
У виробі одне велике відділення, яке закривається на блискавку. З лицьового боку розташована горизонтальна кишеня, що закривається на блискавку. І усередині сумки відділення для дрібних предметів.Поясний ремінець текстильний, незнімний, регулюється по довжині.З тильного боку кишеня яка закривається на блискавку.
Що необхідно знати?
![]() |
Спортивний дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі — 27×18×10 см |
![]() |
Безліч відділень на блискавці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
2 основних відділення, всередині 1 карман спереду на блискавці перегородки всередині, кріплення для ключів |
![]() |
Максимальний обхват 135 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | We power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 690 ₴













