Рюкзак. сумка, пенал 3в1 Fashion 45 х 32 х 14 см Чорний (без брелків)
- Готово до відправки
- Код: CL2426
1 112 ₴
823 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Набір рюкзаков 3в1 CLBD c яскравим рюкзаком з милим і оригінальним. Сделан из оксфорда 400 D, якісно прошит. В комплект входить рюкзак, сумка, пенал
Рюкзак: Рюкзак: Великий рюкзак виконаний із водоотталкивающей тканини. Відмінно підійде будь-яка вікова категорія. Зручно помістити в себе необхідні речі і мати все саме потрібне у себе в рюкзаку. Підходить для формату А4, а так само під ноутбук/нетбук. Закрывается на молнии, внутри имеется большой карман, с лицевой карман на молнии по длине рюкзака. По бокам кармани, куда можна помістити бутылку з водою. Качественная фурнитура. Уплотненная спинка з пам'яттю і регульовані лямки.
Сумка: Невелика. Сумісний з форматом А5. Фурнітура
Пенал: Маленький, пенал, може служити для шкільних речей або для ключів. Закривається на блискавку. Всередині водовідштовхувальна просочення і легко оттирается про забруднень.
Рюкзак 45 х 32 х 14 см
Сумка 30х 22 х 14 см
Клатч 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 11 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 14 см |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 823 ₴



