Жіночий рюкзак шкіра + тканина 34х32х14 см Чорний
-21%
- Готово до відправки
- Код: ZMD6814
855 ₴
675 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний жіночий рюкзак, виконаний із поєднання високоякісної шкіри та міцної тканини. Він місткий та зручний для повсякденного використання. Класичний чорний колір надає йому універсальність та стиль, що підходить для будь-якого образу. Рюкзак оснащений надійними застібками та зручними регульованими лямками, що забезпечує комфорт при носінні. Відмінний вибір для сучасних жінок, які цінують стиль та практичність.
Висота 34 см
Ширина 32 см
Глибина 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 10 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 32 см |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Кишені | Верхній, Фронтальний, Задній |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 675 ₴


