Велика сумка на колесах 4 шт знімні 70л 79*40*22 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: wm-1
1 250 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Тачка Рюкзак 3в1 Spring King
Дорожня сумка на колесах, аксесуар, який завжди потрібен у далеких поїздках, без нього не як. Даний товар призначений для основного об'ємного багажу, дана модель максимально проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках або як рюкзак
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Розширення |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 79*40*22 см |
![]() |
4 знімних колеса на підшипниках в основі поліуретан . |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка текстура, тверде дно |
![]() |
Матеріал оксфорд , має розширення та звуження |
![]() |
1 бічний відділ на блискавці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CQW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 79 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 250 ₴
















