Рюкзак Великий Нейлоновий 44х29х15 см Непромокальний Чорний
Топ
-21%
- Готово до відправки
- Код: 3403
969 ₴
766 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Цей великий спортивний рюкзак виготовлений із міцних матеріалів, які стійкі до вологи та механічних пошкоджень. Він має безліч кишень і відділень, що забезпечує зручну організацію всіх необхідних речей, включаючи м'яч або шолом, а також ноутбук. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, пляшка води, перекушування та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
1 основне відділення на блискавці з перегородкою для ноутбука |
![]() |
Розмір— 44х29х15 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал PU. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Місткий і функціональний, багато відділень на блискавці |
![]() |
Бокові Лямки |
![]() |
Ортопедична спинка |
![]() |
Легкий та зручний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RONG LONG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 766 ₴















