Сумка слінг у шкірозаміннику водовідштовхувальна 31×20×10 см Сіра
- Немає в наявності
- Код: 2508
618 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Чоловіча шкіряна сумка Слінг Vintage
Ця стильна шкіряна сумка-слінг стане незамінним аксесуаром для активних та модних людей, які цінують комфорт та функціональність. Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, сумка відрізняється міцністю, легкістю та довговічністю. Сучасний дизайн, ретельні стильні шви та оптимальне розташування кишень забезпечать зручне розміщення усіх необхідних речей, від телефону та гаманця до ключів та сонцезахисних окулярів.Завдяки зручному регульованому плечовому ременю, сумку-слінг можна легко носити через плече або діагонально на грудях, забезпечуючи швидкий доступ до вашого майна та руха без обмежень. Відповідає сучасним модним тенденціям, підкреслює індивідуальність та стиль свого власника. Ідеальний вибір для прогулянок, велопоїздок, міських подорожей або як додатковий аксесуар до вашого повсякденного образу.
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі — 31×20×10 см |
![]() |
Безліч відділень на блискавці, віділення для навушників |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура кольору бронзи |
![]() |
1 основне відділення закривається магніт/блискавка 3 відділень на блискавці |
![]() |
Мінімальний обхват грудей 135 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Сірий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 618 ₴













