Жіноча сумка через плече на ланцюжку 21х13х5 см Чорна
-10%
- Готово до відправки
- Код: 7831
690 ₴
621 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька сумочка жіноча
Невелика жіноча сумочка, стильна і в той же час практична. Матеріал штучноі шкіри.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має всередині один відділ |
![]() |
Розмір - 21х13х5 см |
![]() |
Має маленький розмір |
![]() |
У комплекті ремінь ціпка |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — Срібло |
![]() |
Виробник використовує штучну шкіру |
![]() |
Всі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан та молнію |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 621 ₴












