Невелика жіноча сумка на плече 21х13х8 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 9307
599 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика сумка жіноча
Стильна невелика, лаконічна, але містка, Сумка буде поєднуватися з будь-яким стилем одягу.
Головне про товар
![]() |
Сумка невеликого розміру |
![]() |
Розмір — 21х13х8 см |
![]() |
Ніжний дизайн |
![]() |
Ремінь на плече |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує щільну шкіру PU |
![]() |
Одне основне відділення |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 599 ₴














