Чоловіча сумка месенджер водовідштовхувальна WEPOWER 20х20х10 см Чорна
-10%
- Готово до відправки
- Код: 1242
613 ₴
551 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча повсякденна барсетка середнього розміру. Зроблена із водонепроникного щільного нейлону ,усередині підкладка із поліестеру. В неї поміщаються документи, гроші, ключі, візитні і кредитні картки, мобільний телефон та інші дрібні предмети. Має одне основне відділення, всередині один маленький карман, на тильній стороні кишеню по довжині барсетки на лицьовій частині відділу на блискавці. Закривається барсетка на блискавку. Фурнітура Чорна. Регульований ремінь.
Высота 20 см
Ширина 20 см
Ширина дна 10 см
Длина ремня 130 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | We power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Водонепроникний |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 551 ₴








