Рюкзак однотонний Sun нейлон 40х30х13 см Фіолетовий
-21%
- Готово до відправки
- Код: G1562
650 ₴
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак, виготовлений із міцного нейлону високої якості. Ретельно прошитий, він приємний на дотик і м'який. Ідеальний вибір для прогулянок, він підійде будь-якого віку. Всередині основний простір для великих предметів і кишеня для дрібниць, що закривається на блискавку. Зовні є кишені на блискавці з лицьового та тильного боку, а також з боків. Рюкзак обладнаний лямками, що регулюються, і може бути зручно носити як на спині, так і за ручку.
Висота 40 см
Довжина 30 см
Дно 13 см
Вага 300 грамм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Фіолетовий |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 513 ₴






