Рюкзак однотонний нейлон 39х29х12 см Орпнжевий
-21%
- Готово до відправки
- Код: G2074-1
656 ₴
518 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий стильний рюкзак виготовлений із якісного нейлону, що робить його міцним та довговічним. Якісно прошитий, він м'який і гладкий на дотик. Цей рюкзак ідеально підходить для прогулянок та активного способу життя та підходить для будь-якого віку. Всередині основний великий відділ та кишеню для дрібних речей забезпечать зручне зберігання та організацію ваших речей. Рюкзак закривається на блискавку задля безпеки ваших речей. З лицьового та тильного боку є кишені на блискавці, а також бічні кишені для додаткової зручності. Регульовані лямки забезпечать комфортну посадку, а також можна носити його за ручку для зручності при перенесенні
Висота 39 см
Довжина 29 см
Дно 12 см
Вага 250 грамм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 29 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Вага | 350 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 518 ₴



