Спортивний рюкзак великий 48х33х18 см Sport fashion Чорний Непромокаємий
- Немає в наявності
- Код: 8015-3
949 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Цей великий спортивний рюкзак виготовлений із міцних матеріалів, які стійкі до вологи та механічних пошкоджень. Він має безліч кишень і відділень, що забезпечує зручну організацію всіх необхідних речей. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, пляшка води, перекушування та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
3 основні відділення на блискавці |
![]() |
Розмір— 48х33х18 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал нейлон. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Місткий і функціональний |
![]() |
Перегородка під ноутбук |
![]() |
Ортопедична вентильована спинка |
![]() |
Тросова ручка для перенесення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 18 см |
| Максимальне навантаження | 13 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 949 ₴
















