Валіза Велика Середня Маленька та кейс набір 4в1 Комплект Поліпропілен Vali's Червоний
Новинка
-10%
- Готово до відправки
- Код: 004-4
6 460 ₴
5 814 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза набор 4 в 1
Комплект виготовлений з ударостійкого Поліпропілену. Валізи закриваються на блискавку, мають підкладку всередині, кишені на блискавці, а також ремені для запобігання вмісту від ударів. Фото валізи зроблені особисто, у нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар, як на фото. TSA замок
Що необхідно знати?
![]() |
Ручки для зручного захоплення та перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 30-45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — ХL — 76×48×31 см L - 65х42х27 см M - 55×35×23 см Кейс - 30х27 см |
![]() |
Подвійні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках — крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, рівні шви по всій валізі. |
![]() |
Міцний і довговічний Поліпропілен |
![]() |
Вбудований замок, спочатку 0 0 0 Код можна змінити, натиснувши червону кнопку, й утримуючи зміну цифр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuri |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Комплект валіз |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 5 814 ₴

















