Женская Сумка-Шопер 38х42 см Ведмедики
- Немає в наявності
- Код: O9558
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Шопер
Жіноча сумка – шоппер. Сумка-шоппер стане незамінною річчю для походів у магазин, на пляж або походу за покупками.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розміри 38х42 см |
![]() |
Зачиняється на блискавку |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю. |
![]() |
Має місткі розміри сумісна з форматом А5 і А4. |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ручки 25 см |
![]() |
Можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ергономічні ручки | Так |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Об`єм | 5 л |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 342 ₴









