Молодіжна жіноча сумка через плече 25х17х8 см Чорна
- В наявності
- Код: 729
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька сумочка жіноча
Невелика жіноча сумочка, стильна і в той же час практична. Матеріал штучноі шкіри.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має всередині два відділи |
![]() |
Розмір - 25х17х8 см |
![]() |
Має середній розмір |
![]() |
В комплекті ремінь-ланцюг, що не знімається ,максимальна довжина 110 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує штучну шкіру |
![]() |
Всі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JingPin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 684 ₴










