Спортивна Жіноча Сумка JYBO 38х16х37 см Зелена
- Немає в наявності
- Код: 660-1
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка. Виконана з водовідштовхувальним нейлону. Відмінно підійде для повсякденного використання, поїздки або походу, а тренажерний зал. Водовідштовхувальна тканина Розмір сумки дозволяє розмістити необхідні речі. Всередині основної відділ. .Фурнітура срібло.
Розміри:
Довжина - 38 см.
Ширина - 16 см.
Висота - 37 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 28 л |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 16 см |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 798 ₴



