Сумка спортивна Nike гарної якості Сіра 50х28х22 см
-10%
- Готово до відправки
- Код: 199-m
741 ₴
667 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка, комфортна спортивна сумка. Сумка відмінної якості. Зроблена з водовідштовхувального текстилю. Сумка наділена зручною структурою, одне велике основне відділення, спереду і ззаду розташовані кишені на блискавці для більшої зручності. Дві ручки і ремінь для зручного перенесення. Плечовий ремінь в комплекті, при бажанні можна відстібати. Вмістить все найнеобхідніше, підійде для тренажерного залу, фітнесу та поїздок. Сумка закривається на блискавку. Сумка чудово підійде як чоловікам так і жінкам будь-якого віку.
Довжина 50 см
Висота 28 см
Ширина 22 см
Довжина ременя 130 см
Довжина 50 см
Висота 28 см
Ширина 22 см
Довжина ременя 130 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 3 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь, Регулювання розміру |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 667 ₴









