Чоловічий спортивний рюкзак Laras 44х30х13 см Синій
- Немає в наявності
- Код: 8002/10128
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Великий спортивний рюкзак — він виготовлений із міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак обладнаний безліччю кишень і відділень, які дають змогу зручно розташувати всі необхідні речі. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, вода, перекуски та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
2 основні відділення на блискавці |
![]() |
Розмір — 44х30х13 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал нейлон |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Місткий і функціональний |
![]() |
Перегородка під ноутбук |
![]() |
Ортопедична спинка |
![]() |
2 бічні кишені |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Синій |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 13 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Вага | 600 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 855 ₴
















