Рюкзак спортивний міський Sport 49х32х15 см см 26 л Сірий
- Немає в наявності
- Код: 10662
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак – це ідеальний вибір для тих, хто любить активний спосіб життя. Він виконаний із міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак оснащений безліччю кишень та відділень, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі. У ньому легко помістяться спортивна форма, взуття, вода, перекушування та інші аксесуари. Ремені на плечах та спині регулюються, що забезпечує максимальний комфорт при носінні, вентильована спинка. Спортивний рюкзак може бути використаний не тільки для занять спортом, а й для подорожей, походів та прогулянок на природі. Він стане незамінним помічником у будь-якій ситуації, де необхідно зручно та безпечно переносити речі.
Висота 49 см
Довжина 32 см
Ширина дна 15 см
Висота 49 см
Довжина 32 см
Ширина дна 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Вентиляція спини, Захисний чохол, Водонепроникний кишеню, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 684 ₴







