Набір школяра універсальний Bear 3в1 44х30х14 см Фіолетовий (без ведмедика)
- Немає в наявності
- Код: YY812
969 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Набір рюкзаків 3в1 Bear рюкзак із милим та оригінальним. Зроблено з Нейлона 800 D, якісно прошитий. До комплекту входить рюкзак, сумка, пенал
Рюкзак: Великий рюкзак виготовлений з водовідштовхувальної тканини. Чудово підійде будь-яких вікових категорій. Зручно вмістити в себе необхідні речі та мати все найнеобхідніше в себе в рюкзаку. Підходить для формату А4, а також під ноутбук/небук. Закривається на блискавку, всередині є велика кишеня, з лицьової кишені на блискавці по довжині рюкзака. З боків кишені, куди можна помістити пляшку з водою. Якісна фурнітура. Щільна спинка та регульовані лямки, світловідбивні смужки, які світяться в темряві
Термо-Сумка: Невелика для обідів або перекусів має всередині термопідкладку, збереже теплу або холодну їжу
Пенал: Маленький пенал, може слугувати для шкільних речей або ключів. Закривається на блискавку. Усередині водовідштовхувальне просочення й легко відтирається об забруднень.
Розмір
Рюкзак В 44 см Ш 30 см Д 14 см
Термо-Сумка 17 см Ш 12 см Д 20 см
Клатч Д 20 см Д5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yufei |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 11 л |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Фіолетовий |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 14 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Верхній, Задній, Нижний |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Стан | Новий |
- Ціна: 969 ₴



