Набір універсальний Однотонний 3в1 44х28х11 см Синій
- В наявності
- Код: 881-2
855 ₴
675 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Набір рюкзаків 3в1 рюкзак Рюкзак Сумка Пенал. Зроблено з Нейлона 800 D, якісно прошитий. До комплекту входить рюкзак, сумка, пенал
Рюкзак: Великий рюкзак виготовлений з водовідштовхувальної тканини. Чудово підійде будь-яких вікових категорій. Зручно вмістити в себе необхідні речі та мати все найнеобхідніше в себе в рюкзаку. Підходить для формату А4, а також під ноутбук/небук. Закривається на блискавку, всередині є велика кишеня, з лицьової кишені на блискавці по довжині рюкзака. З боків кишені, куди можна помістити пляшку з водою. Якісна фурнітура. Щільна спинка та регульовані лямки, світловідбивні смужки, які світяться в темряві
Сумка: Невелика має регульований ремінь
Пенал: Маленький пенал, може слугувати для шкільних речей або ключів. Закривається на блискавку. Усередині водовідштовхувальне просочення й легко відтирається об забруднень.
Розмір
Рюкзак В 40 см Ш 28 см Д 11 см
Сумка В 21 см Ш 20 см
Клатч Д 18 см Ш 9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yufei |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 11 л |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Синій |
| Глибина | 28 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 14 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Верхній, Задній, Нижний |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 675 ₴



