Жіночий класичний рюкзак c із шкірозамінника 29х25х14 см Чорний
-21%
- В наявності
- Код: X6677
912 ₴
720 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний жіночий невеликий рюкзак. Зроблений з водовідштовхувального кожзаму, гладкий на дотик. Відмінно підійде для повсякденної шкарпетки, прогулянок або походу в університет. Рюкзак поєднує в собі класичний і молодіжний дизайн. Закривається на блискавку. Всередині один великий основний відділ, невеликий потайна кишеня і кишеня на блискавці. Спереду розташована кишеня на блискавці для дрібниць. Ззаду кишеня на блискавці для кращого зберігання особистих речей. Регульовані Лямки, гачок для зручного носіння в руці. Фурнітура кольору срібла.
Висота 29 см
Ширина 25см
Дно 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 25 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні, Верхній |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 720 ₴




