Великий Спортивний Рюкзак 48х32х20 см нейлоновий Sport Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1090 2
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак великий світловідбиваючі блискавки
Великий спортивний рюкзак - Він виконаний з міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак оснащений безліччю кишень та відділень, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, вода, перекуси та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
2 основних відділення на блискавці з перегородкою для ноутбука |
![]() |
Розмір — 48х32х20 см |
![]() |
Сучасна форма та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал нейлон. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Місткий і функціональний |
![]() |
Можна вцепити карабін |
![]() |
Ортопедична спинка |
![]() |
Можна зафіксувати на ручці валізи |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RONG LONG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, USB-роз'єм |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 20 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 500 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 798 ₴















