Великий Рюкзак 53х33х18 см Непромокальний Sport Чорний
- Немає в наявності
- Код: 8954
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Великий спортивний рюкзак - Він виконаний з міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак оснащений безліччю кишень та відділень, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, вода, перекушування та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
3 основні відділення на блискавці |
![]() |
Розмір— 53х33х18 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал нейлон. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Місткий і функціональний |
![]() |
Перегородка під ноутбук |
![]() |
Ортопедична вентильована спинка |
![]() |
Тросова ручка для перенесення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 51 см |
| Ширина | 18 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 855 ₴













