Жіночий рюкзак зі шкірозамінника класичний 32х26х12 см Блакитний
-21%
- Готово до відправки
- Код: n6739
798 ₴
630 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий стильний рюкзак. Зроблений із якісного шкірозамінника. Якісно прошитий, м'який і гладкий на дотик. Чудовий варіант для прогулянок. Підійде будь-якій віковій категорії. Усередині основний великий відділ і кишеня для дрібних речей. Закривається на блискавку. З лицьового-тильного боку кишеня на блискавці, а також бокові кишені. Регульовані лямки. Фурнітура срібло.
Висота 32 см
Довжина 26 см
Дно 12 см
Вага 500 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Блакитний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 26 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 630 ₴









