Жіночий повсякденний нейлоновий рюкзак 31х2х13 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 9970
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий стильний класичний рюкзак. Зроблений із якісного нейлону. Якісно прошитий, м'який і гладкий на дотик. Підійде будь-якій віковій категорії. Всередині основний великий відділ та кишеню для дрібних речей. Закривається на блискавку. З лицьового боку кишені на блискавці, а також бічні кишені та кріплення на ручку валізи Регульовані лямки. Знімна пов'язка Фурнітура срібло.
Висота 31 см
Довжина 25 см
Дно 13 см
Вага 300 грамм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 25 см |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 741 ₴





