Спортивний багатофункціональний рюкзак USB 39х31х17 см 35 л Чорний
- Немає в наявності
- Код: 2122
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий Спортивний рюкзак - Він виконаний із міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень.
Висота 39 см
Довжина 31 см
Ширина дна 17 см
Рюкзак оснащений роз'ємом під USB, додатковими застібками та багатьма відділеннями, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі. У ньому легко помістяться спортивна форма, взуття, вода, перекушування та інші аксесуари. Ремені на плечах та спині регулюються, що забезпечує максимальний комфорт при носінні, вентильована спинка. Спортивний рюкзак може бути використаний не тільки для занять спортом, а й для подорожей, походів та прогулянок на природі. Він стане незамінним помічником у будь-якій ситуації, де необхідно зручно та безпечно переносити речі.
Висота 39 см
Довжина 31 см
Ширина дна 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Вага | 800 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Особливості | Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4, Кишеня для ноутбука |
| Глибина | 17 |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний, Задній |
| Стан | Нове |
- Ціна: 741 ₴




