Багатофункціональний спортивний рюкзак із USB 49х33х22 см 35 л Чорний
- Немає в наявності
- Код: 2096
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий Спортивний рюкзак - Він виконаний із міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень.
Висота 49 см
Довжина 33 см
Ширина дна 22 см
Рюкзак оснащений роз'ємом під USB, додатковими застібками та багатьма відділеннями, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі. У ньому легко помістяться спортивна форма, взуття, вода, перекушування та інші аксесуари. Ремені на плечах та спині регулюються, що забезпечує максимальний комфорт при носінні, вентильована спинка. Спортивний рюкзак може бути використаний не тільки для занять спортом, а й для подорожей, походів та прогулянок на природі. Він стане незамінним помічником у будь-якій ситуації, де необхідно зручно та безпечно переносити речі.
Висота 49 см
Довжина 33 см
Ширина дна 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 30 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4, Кишеня для ноутбука |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 22 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 33 см |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кишені | Верхній, Бічні, Фронтальний, Задній |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 855 ₴





