Жіночий рюкзак із водовідштовхувального нейлону 31х26х14 см Червоний
- Немає в наявності
- Код: 3939
741 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний жіночий невеликий рюкзак. Зроблений із водовідштовхувального нейлону, гладкий на дотик. Чудово підійде для повсякденного носіння, прогулянок або походу в університет. Рюкзак поєднує в собі класичний і молодіжний дизайн. Закривається на подвійну блискавку. Усередині один великий основний відділ, невелика потайна кишеня та кишеня на блискавці. Спереду розташована кишеня на блискавці для дрібниць. Ззаду кишеня на блискавці для кращого зберігання особистих речей. Лямки регульовані, гачок для зручного носіння в руці. Фурнітура кольору срібла. Така модель ідеально поєднуватиметься з будь-яким стилем одягу. Сумісний із форматом А4
Висота 31 см
Ширина 26 см
Дно 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Червоний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 26 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні, Верхній |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 741 ₴









